Barje winner shows 2023

Vabimo vas, da se nam pridružite na podaljšanem razstavnem vikendu, ki bo od 7. do 9. aprila 2023 potekal na Hipodromu Vrbljene pri Igu.

Organizirali bomo 12. državno razstavo psov vseh pasem CAC Barje 2023 ter 1. mednarodno razstavo psov vseh pasem CACIB Vrbljene 2023 in CACIB Barje 2023 s specialnimi klubskimi razstavami za: angleške buldoge, šnavcerje in pinče ter tibetanske pasme.

Več informacij na povezavi.

Se vidimo!

_____________________________________________________

We would like to invite you to join us at the extended show weekend, which will take place from 7 th  to 9 th  April 2023 at the Vrbljene Hippodrome near Ig (Slovenia).

We will organize the 12th  National dog show for all breeds CAC Barje 2023 and the 1st International dog show for all breeds CACIB Vrbljene 2023 and CACIB Barje 2023 with Special club shows for: English Bulldogs, Schnauzers & Pinschers and Tibetan breeds.

More info here.  

See you at the show weekend!