Barje Winner dog shows 2024

Vabimo vas, da se nam pridružite na podaljšanem razstavnem vikendu, ki bo od 5. do 7. aprila 2024 potekal na Hipodromu Vrbljene pri Igu.

Organizirali bomo 13. državno razstavo psov vseh pasem CAC Barje 2024 ter 2. mednarodno razstavo psov vseh pasem CACIB Vrbljene 2024 in CACIB Barje 2024 s specialnimi klubskimi razstavami za: pinče in šnavcerje, bulterierje in pritlikave bulterierje ter tibetanske pasme.

Več informacij na povezavi.

Se vidimo!

_____________________________________________________

We would like to invite you to join us at the extended show weekend, which will take place from 5 th  to 7 th  April 2024 at the Vrbljene Hippodrome – Ig near Ljubljana (Slovenia).

We will organize the 13th  National dog show for all breeds CAC Barje 2024 and the 2nd International dog show for all breeds CACIB Vrbljene 2024 and CACIB Barje 2024 with Special club shows for: Schnauzers & Pinschers, Bull Terriers & Miniature Bull Terriers and Tibetan breeds.

More info here.  

See you at the show weekend!